D.Treigienės įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
06838538-f2b9-40f7-aaf0-405dce70a32d

MSE 170 C-Q

Lengvas 1.7 kW - elektrinis pjūklas

Didesnio našumo elektrinis grandininis pjūklas. Labai ergonomiškas, tausojančiam jėgas darbui, grandinės stabdys „QuickStop Super“, švelni rankena geram laikymui ir maloniam darbui, be įrankių atsukamas alyvos bakelio dangtelis paprastam ir saugiam pjovimo grandinės tepalui įpilti, apsauga nuo perkrovų.

Versija Kaina
MSE 170 C-Q, pjovimo juostos ilgis 35 cm
225,00 € (su PVM)

Nominali įtampa V 230
Galia kW 1,7
Svoris kg 1) 4,2
Energijos sąnaudos kW 1,7
Garso lygis dB(A) 2) 92
Triukšmo lygis dB(A) 2) 103
Vibracijos lygis kairė/dešinė m/s² 3) 2,9/3,4
Kabelio ilgis 0,4 m
Kabelio ilgis m 0,4
STIHL Oilomatic grandinės tipas Picco Micro Mini 3 (PMM3)
Pjovimo grandinės žingsnis 3/8 " P
 • 1) Su pjovimo juosta ir grandine, be kabelio ir grandinės alyvos
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²

Standartinė įranga

 • Atraminiai dantukai
  Saugus ir preciziškas pjūvis: atraminiai dantukai užfiksuoja pjūklą prie kamieno ir taip galima atlikti tikslų pjūvį.
 • Apsauga nuo perkrovos
  Puikus našumas neperkraunant: jeigu elektros variklis per daug įkaista, jį automatiškai išjungia raudonas perkrovos mygtukas. Po keleto akimirksnių variklis atvėsta ir vėl galima dirbti.
 • Patogi valdymo rankena
  Juoda, minkšta galinė valdymo rankena pagaminta iš specialios medžiagos, kuri užtikrina saugų ir tvirtą sukibimą visose darbo vietose.
 • Permatomas tepimo alyvos bakas
  Dėl permatomo bako visada matysite alyvos lygį. Grandinių tepimo alyvą galite greitai ir patogiai supilti su STIHL grandinių tepimo alyvos įpylimo sistema.
 • Beįrankis alyvos užpylimo kamštis
  Patentuotas kamštis alyvos užpylimui. Jį lengva atsukti ir užsukti be jokių papildomų įrankių.
 • Ematic grandinės tepimo sistema
  Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.
 • "QuickStop Super" grandinės stabdis (Q)
  "QuickStop Super" grandinės stabdis yra papildoma stabdymo sistemos dalis. Jis suveikia iš karto, kai dirbantysis patraukia ranką nuo galinės rankenos.
 • Šoninis grandinės įtempimas
  Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.
 • Spyruoklės formos laidas
  Kabelio apkrovos atleidimas apsaugo maitinimo kabelį nuo atsitiktinio atjungimo.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.