D.Treigienės įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
155e3e18-f418-41af-8305-3185c55778f2

GE 420

Dviguba smulkinimo galia: ypač galingas elektrinis smulkintuvas su dviejų kamerų sistema

Vienas įrenginys - dvi funkcijos: universaliame elektriniame šakų smulkintuve VIKING GE 420 yra atskiros pildymo angos. Tuo metu, kai didelis, tiesus smulkintuvas "praryja" daug vietos užimančias minkštas medžiagas, atlenkiamas tiekimo piltuvas pasiglemžia šakas ir medingas medžiagas. Ypač didelė viršutinė piltuvo dalis su integruota apsauga nuo apipurškimo. Atskirų įrankių stalčius ir elektros laido laikiklis, įtaisyti tiesiogiai variklio gaubte. Galingas 230 V elektros variklis. Dideli ratai, skirti lengvai pervežti į kitą vietą. Pjovimo sistema "Multi-Cut 450" su novatoriška dviejų kamerų sistema. Apsauginis jungiklis, įtaisytas tiesiog gaubto varžte (vienas paspaudimas - vienas pasukimas).

Versija Kaina
GE 420
buvo 1.130,00 € 1.019,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-30

Nominali įtampa V 230
Galia W 3000
Garantuotasis garso galios lygis LwA dB(A) 106
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 98
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 4
Korpuso medžiaga Polimerinis/metalas
Maksimalus šakos storis mm iki 50
Gaminio svoris kg 53
Įrankio sūkiai darbiniu greičiu U/min 2800
Pjovimo įranga "Multi-Cut 450"

Standartinė įranga

 • "Vienas paspaudimas/Vienas pasukimas" jungiklis
  Naujoviškas "One Click/One Turn" saugus jungiklis yra integruotas fiksavimo varžte maksimaliam saugiam naudojimui.
 • Atlenkiama padavimo anga
  Atlenkiama padavimo anga naudojama kai smulkinamos stambesnės šakos ir mediena.
 • Dviejų kamerų sistema
  Dviejų kamerų sistema atskirai minkštoms ir kietoms medžiagoms smulkinti. Naudojant tiesų piltuvą su ypač didele pildymo anga patogu apdoroti minkštas medžiagas. Dėl atgal atlenkiamos pripildymo angos šakoms lengva smulkinti šakas.
 • Atskiras įrankių stalčius
  Visi priežiūrai reikalingi įrankiai patogiai laikomi įrenginyje.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.