Pristatymas

Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu:

į darbovietę, į namus ar į D.Treigienės įmonės parduotuvę. Pasirinkę vieną iš anksčiau paminėtų, pristatymo būdų, užsakymo formoje turite nurodyti šiuos duomenis:

vardą ir pavardę; tikslų pristatymo adresą; pašto kodo indeksą; mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą; kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje pristatome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio iš anksto su Pirkėju suderintu laiku.

Įprastai prekės yra pristatomos per 3 darbo dienas (jei mokėjimas yra gaunamas iki 14:00 val.) arba per 4 darbo dienas (jei mokėjimas yra gaunamas po 14:00 val.). Jeigu prekių siuntimas užtruks ilgiau nei 5 darbo dienas, gavęs užsakymą musų darbuotojas apie tai jus informuos užsakymo formoje nurodytu el. paštu.

Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba kitam asmeniui, Pirkėjo nurodytam užsakymo blanke, tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

PRISTATYMO BŪDAI

Pristatymas per kurjerį – Pardavėjo pavedimu, prekes pristato kurjerio paslaugas teikianti įmonė (toliau – Kurjeris).

Atsiėmimas parduotuvėje – Pardavėjas Prekes siunčia į D.Treigienės įmonės parduotuvę.

Prekių rezervavimas – Pardavėjas rezervuotas Prekes laiko sutartoje D.Treigienės įmonės parduotuvėje. Pirkėjui pasirodžius sutartu laiku – jas parduoda.

PRISTATYMO KAINOS

Už prekių pristatymą, pasirinkus „Pristatymo per kurjerį“ paslaugą, taikomas žemiau nurodytas Prekių pristatymo mokestis:

Pristatymo mokestis Lietuvoje – € 3.50 (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas € 26,00 už siuntinį mokestis); Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra € 50 ir daugiau, pristatymas yra nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją); Papildomas mokestis imamas, kai prekės svoris didesnis nei 31,5 kg - € 6,00, kai didesnis nei 75 kg, pristatymas papildomai apmokestinamas - € 12,00; Sunkesnių prekių nei 31,5 kg kurjeris neneša iki durų, prekes reikia kurjeriui padėti iškrauti iš automobilio arba užsisakyti užnešimo paslaugą; Užnešimo paslaugos kaina - € 15,00. Prekės pristatomos naudojantis kurjerių pasalaugomis. Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu: į darbovietę, į namus ar kitur. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis:

SVARBU! Pasirinkus prekes atsiimti parduotuvėje – reikia su savimi turėti internetiniu paštu gautą užsakymo patvirtinimą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Už „Prekių rezervavimą“ taip pat, nėra taikomas prekių pristatymo mokestis.

SVARBU! Prekės yra rezervuojamos tik iki Pirkėjo ir Pardavėjo sutarto atsiėmimo laiko.

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą ir jei yra galimybė, padaryti nuotrauką (atsiųsti ją el. paštu: jonas.drusk@gmail.com). Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.

KITA INFORMACIJA

Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą informuosime elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią gausite su prekėmis. Ji bus reikalinga norint grąžinti prekes ar kaip garantinis.

Detalesnę informaciją apie pristatymo sąlygas galite gauti paskambinę telefonu +370 614 02504, teirautis el. paštu jonas.drusk@gmail.com bei perskaityti skiltyje “Pirkimo ir Privatumo sąlygos”.

Lietuva

Užsakius prekių už Pristatymo kainos
Siuntimo tarifas 1,00 € - 49,99 € 3,50 €
Siuntimo tarifas 50,00 € ir aukščiau 0,00 €